Popieram Kodeks Blogerów

Zapominasz? Muu.sk to zapamięta.

0

Napisane o 09:43:00 przez Aki00

Chyba każdemu przynajmniej raz w życiu przydarzyło się tak, że pożyczył komuś coś i później zapomniał co i komu pożyczył. Pół biedy jak taki wypadek przydarzył się raz lub dwa. A co zrobić gdy notorycznie zapominamy? Jest na to rozwiązanie. W zapamiętywaniu pomoże Ci Muu.sk (czyt. Mózg).

Serwis pozwala nam na zapisanie listy rzeczy jakie pożyczyliśmy w raz z terminem oddania oraz osobą której pożyczyliśmy. Przy zbliżaniu się terminu oddania serwis wyślę do nas oraz do pożyczkobiorcy e-mail z przypomnieniem o oddaniu przedmiotu. Takie rozwiązanie nie tylko przypomina nam o przedmiocie ale też pomaga osobą, które krępują się upominać o oddanie pożyczonych rzeczy. Z serwisem możemy również komunikować się za pomocą komunikatora Gadu-Gadu i w ten sposób dodawać nowe terminy.

Muu.sk to dobry serwis dla osób zapominalskich. Myślę, że jako zdobywca drugiego miejsca w konkursie Hackfest ma szanse zaistnieć dłużej. A patrząc na zapał autorów, serwis będzie ciągle rozwijany. Przynajmniej taką mam nadzieję :)

If you enjoyed this post Subscribe to our feed

No Comment

Prześlij komentarz