Popieram Kodeks Blogerów

Masz pomysł na startup? Zgarnij milion!

0

Napisane o 13:25:00 przez Aki00

Dostałem dzisiaj ciekawego maila od blogvertising.pl. Mianowicie Money.pl zainwestuje milion złotych w startup. Może nie będę się rozpisywał tylko dam wam całą treść maila :)

Informacja dla blogerów sieci Blogvertising.pl

Money.pl zainwestuje milion złotych w wybrany projekt internetowy. Ruszyła właśnie akcja portalu pod hasłem ,,MILION NA START-UP".

W internecie jest jeszcze wiele miejsca dla nowych produktów i usług. Jednak sam pomysł to za mało, by stworzyć rentowy biznes. Dla młodych, kreatywnych ludzi barierą jest często brak kapitału na rozpoczęcie działalności. Money.pl wychodzi im na przeciw i oferuje inwestycję w najlepsze pomysły.

- Wydzielamy z naszej puli inwestycyjnej milion złotych i szukamy tych wszystkich, którzy mają pomysły na dobry biznes internetowy, a nie mają pieniędzy na start. Celem naszej akcji jest zmotywowanie młodych ludzi do podjęcia wyzwania: przelania na papier pomysłu, opracowania prostego biznesplanu i przesłania go do oceny - mówi Arkadiusz Osiak, prezes zarządu Money.pl Sp. z o.o..

Milion złotych w postaci inwestycji w kapitał spółki, trafi do autorów najlepszego pomysłu, który Jury wybierze do końca stycznia 2009 roku. Warunki inwestycji będą negocjowane indywidualnie z autorami najlepszych projektów. Organizatorzy akcji są otwarci na nowatorskie produkty internetowe ze wszystkich segmentów rynku on-line, nie tylko z branży e-finansów. Kryterium oceny będzie nie tylko sam pomysł, ale też predyspozycje autora i umiejętność planowania biznesowego.

Od paru lat Money.pl prowadzi aktywną politykę inwestycyjną. Do Grupy Money.pl - poza największym w Polsce portalem finansowym - należy obecnie pięć spółek: BusinessClick - pierwsza w Europie biznesowa sieć reklamy kontekstowej, Legalsupport - wydawca serwisu e-prawnik.pl, Favore.pl - platforma komunikacji usługodawców i klientów, Brand New Media - sieć usług marketingowych na blogach - Blogvertising.pl oraz Digitall All dystrybutor e-booków i prasy cyfrowej na platformie Zixo.pl.

Money.pl jest inwestorem branżowym, dlatego poza inwestycją kapitałową oferuje swoim spółkom szerokie wsparcie merytoryczne. Pomaga wypracowywać strategie rozwoju biznesu, dzieli się swoim doświadczeniem i know-how.

Zgłoszenia projektów można przesyłać do końca listopada 2008 roku.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie: www.milion-na-startup.pl

If you enjoyed this post Subscribe to our feed

No Comment

Prześlij komentarz